- Litho
- Ingelijst achter glas
- Karin Campfens
- Eigen haard is goud waard
- Gesigneerd
- 1990
- Afm: 27,5x36,5 cm (bxh)(incl lijst)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50