- Aquarel
- A Chill Island
- Herman Bosboom (1920-1993)
- Gesigneerd H. Bosboom '85
- Afmeting incl. lijst 51,5x41,5 cm
- Afmeting excl. lijst 34,5x 24,5 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50