- Aquarel achter glas
- Landschap met waterpartij
- Gesigneerd links onder
- Jan Louwers'48
- Louwers, Johannes Antonius (Jan). Geboren in Stratum (gemeente Eindhoven) in 1915. Woonde en werkte in Stratum, Meerveldhoven, Amsterdam, Meerveldhoven, Eindhoven; sinds 1953 in Leende. Leerling van de Academie te Tilburg en het Rijksinstituut tot opleiding van Tekenleraren te Amsterdam. Schilderde, aquarelleerde en tekende (ook pen) in figuratieve trant, landschappen portretten en stillevens. Was eertijds lid van de Bredase Kunstkring, later "Jeroen Bosch" genoemd (thans opgeheven). Gaf les aan de academie in Eindhoven en aan middelbare scholen. Overleden in 1991.
- Afmeting incl. lijst: 37 x 47 cm
- Conditie redelijk, verouderde lijst en passe-partout, foto's maken deel uit van de omschrijving
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50