- Landschap
- Olieverf op doek
- Kunstenaar F. Robert
- Geschatte waarde € 750,00
- Afm. H: 30 cm x B: 38 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
- Lijst is beschadigd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50