- Handgekleurde lithografie
- Titel: "Gezigt op het Badhuis, van de Duinzyde - Vue de L'Hotel des Bains, prise des dunes" , Gezicht op stedelijk badhuis aan de landzijde in Scheveningen
- Door: A.P. van Langenhuijsen in 1845
- Ingelijst in een houten lijst, achterglas
- Afmetingen: ca. 332x418 mm (lijst) / ca. 292x193 mm (beeld)
- Conditie: goed, de litho is iets verkleurd
- Foto's maken deel uit van de verzameling
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50