- Ingekleurde litografie
- Les Artistes No. 6
- Teksten onder de afbeelding: Chez Aubert gaj véro-dodat / Imp. dÁubert et Cie / "Ces messieurs sont sans doute de messieurs les hussards en garmson dans cette ville"
- Ingelijst in een houten lijst, achetr glas
- Afmetingen: ca. 285x370 (lijst) / ca. 250x182 mm (afbeelding)
- Conditie: goed, enkele lichte gebruikssporen (lijst)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50