Object | Sculptuur |
Titel/ naam | Gebundelde samenwerking |
Materiaal | Verbronsd metaal |
Kunstenaar | Corry Ammerlaan |
Uitgever | Artihove |
Gesigneerd | Ja |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 5,5x5,5x21 |