Titel/ naam | Schaapskooi |
Materiaal | Olieverf op paneel |
Kunstenaar | J. Kievit |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Tweede helft van de twintigste eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 67x57 (lijst) / 50x60 (paneel) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Goudkleurige houten lijst |