- Ets
- Gesigneerd: Jan van Rijsewijk
- Genummerd: 47/250
- "Rechtestraat Eindhoven"
- Afm: 26 x 32 cm (Lijst), 14 x 19 cm (Afbeelding)
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50