Object | Ets |
Titel/ naam | Rijnstroom |
Kunstenaar | Wim van der Meij |
Gesigneerd | Ja |
Nummer | Nr 247 van oplage 250 |
Jaartal | 1988 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 30x24 |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Achter glas |