Object | Glas in lood raam |
Titel/ naam | Schoolmeester met de klas |
Materiaal | Glas in lood |
Kunstenaar | Onbekend |
Gesigneerd | Links onder (deel niet leesbaar door lood) |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 28,5x43 |
Conditie | Goed met ouderdomssporen (hoeken gebogen door het hangen, rechtsboven ophang oog ontbreekt) |