Object | Gravure ingekleurd |
Titel/ naam | Petit Courrier Des Dames |
Kunstenaar | Hopwood & Carrache |
Uitgever | Rue St. Victor - Paris |
Jaartal | 19e Eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 29x39 |
Ingelijst | Ingelijst achter glas |
Conditie | Diverse vochtvlekken |