- Sculptuur erotisch naakt vrouwelijk standbeeld
- Beeld in art nouveau stijl
- Polystone
- Frankrijk - Tweede helft 20e eeuw
- Beeld verkeerd in een top conditie - zie foto's
- Onder gesigneerd
- Afmetingen: Hoogte 29 cm breedte 12 cm
- Wordt goed verpakt voor verzending met track en trace en aangetekend verzonden
De verzendkosten bedragen €9,10
De verzendkosten naar België bedragen €15,50