- Object: Vaas
- Periode: 19e eeuw.
- Regio / land van herkomst: China.
- Staat: Uitstekende staat, zie beschrijving.
- Afmetingen: 16.5 x 8 x 8 centimeter.
- Zeer mooie Chinese vaas. Heeft een mooie symmetrische vorm en is volledig met de hand uitgestoken.
- Kortom: Musthave voor je verzameling!
- Conditie: Uitstekende staat, de vaas heeft een klein chipje uit de rand.
- Zie de foto's.
- Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50