- Object: Vaas
- Materiaal: Porselein.
- Periode: Yongzheng (1723 -1735)
- Regio / land van herkomst: China.
- Afmetingen: 18 x 11 x 11 centimeter.
- Zeer mooie Chinese porseleinen Yongzheng craquelé vaas.
- De vaas is in uitstekende staat.
- Heeft een mooie symmetrische vorm in een diepblauw onder glazuur.
- De vaas is gemerkt met Yongzheng stempel.
- Kortom: Musthave voor je verzameling!
- Conditie: Uitstekende staat.
- Zie de foto's.
- Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50