- Object: Vaas
- Materiaal: Porselein.
- Periode: (1736 - 1795)
- Regio / land van herkomst: China.
- Afmetingen: 21.5 x 9 x 9 centimeter.
- Zeer mooie Chinese porseleinen Qianlong craquelé vaas.
- De vaas is in uitstekende staat. Heeft een mooie symmetrische vorm in een diepblauw onder glazuur.
- De vaas is gemerkt met Qianlong stempel.
- Kortom: Musthave voor je verzameling!
- Conditie: Uitstekende staat.
- Zie de foto's.
- Wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.
De verzendkosten bedragen €8,70
De verzendkosten naar België bedragen €15,50