Object | Zeefdruk |
Titel/ naam | Friends |
Kunstenaar | Suzanne Marie |
Gesigneerd | Rechts onder |
Nummer | 138/395 |
Jaartal | 1993 |
Herkomst | California |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 97 x 124 cm |
Ingelijst | Ja achter glas |
Soort lijst | Houten kunstlijst |
Bijzonderheden | Certificaat op de achterzijde |