Object | Houtsnijwerk sculptuur |
Titel/ naam | Musicians |
Materiaal | Hout |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Herkomst | Indonesië |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 18 x 40 cm |
Bijzonderheden | Zeer vakkundig gesneden houtsculptuur van musicians met een wel heel bijzondere uitstraling. |