Object | Chinees 3D Diorama- Kijkkast |
Titel/ naam | Shell-Art - Kraanvogels |
Materiaal | Schelpen - Parlmoer - Hout - Glas |
Kunstenaar | Asian -Art |
Jaartal | Jaren'60 |
Herkomst | China |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 123 x 84 x 9 cm |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Bruine houten 3D lijst met glas |
Conditie | Goed met lichte beschadigingen aan de lijst |
Bijzonderheden | Extreem bijzonder groot XXL Chinees 3D Diorama-Kijkkast Kraanvogels Shell-Art Geweldig mooi stuk handwerk Incl. stevige bevestiging haken Collectors item! Foto's maken deel uit van de omschrijving