Titel/ naam | Kippig |
Materiaal | Olieverf |
Kunstenaar | Betsy Aardema |
Gesigneerd | ja |
Jaartal | 2017 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 100x100 |
Ingelijst | Nee |
Conditie | Nieuw |