Titel/ naam | Currach in Connomara Lake |
Materiaal | Aquarel |
Kunstenaar | Elaine Reed |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1981 |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 37 x 46 cm incl. lijst |
Ingelijst | Achter glas |