Object | Litho |
Titel/ naam | Zelfportret |
Kunstenaar | Frans van Mieris (1635-1681) |
Uitgever | W. French |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | Midden 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 35x46 cm (lijst) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten lijst |
Conditie | Goed met enkele ouderdom vlekken rondom |