Object | Papyrus |
Titel/ naam | Ramsus II |
Materiaal | Papyrus |
Gesigneerd | Ja, links onder |
Jaartal | 2e helft 20e eeuw |
Herkomst | Egypte |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 39x50 cm (lijstmaat) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Goudkleurig hout, achter glas |