Titel/ naam | Designvaas |
Materiaal | Geglazuurd aardewerk (bruisglazuur) |
Uitgever | Des Pots |
Gesigneerd | Ja |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 13 cm / H= 7 cm |