Titel/ naam | Drie zwarte zwanen |
Materiaal | Olieverf op doek |
Kunstenaar | Theo van der Poel (1942) |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 2e helft van de 20e eeuw |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 50x75 cm (lijst) / 30x56 cm (canvas) |
Ingelijst | Ja |
Soort lijst | Houten lijst |