Titel/ naam | Dorpstraatje |
Materiaal | Olieverf op paneel |
Jaartal | 1e Helft 19e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 23 x 28 cm - incl. lijst |
Ingelijst | ja |
Soort lijst | Baroklijst |
Conditie | Goed - Lijst wat beschadigd |