Object | Glazen mandvaas |
Titel/ naam | Van Max Verboeket |
Materiaal | Glas |
Kunstenaar | Max Verboeket |
Gesigneerd | Ja |
Jaartal | 1960 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Hoogte 28 cm Doorsnee 22 cm |
Conditie | Top Conditie |
Bijzonderheden | Een mooie vintage glazen mandvaas van Max Verboeket met een helder glazen ingekerfd handvat en ronde glazen voet
Let op het is wel een groot model en weegt 2 kilo gram Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace