Object | Muur schilderij |
Titel/ naam | Gemengd techniek drieluik aquarel |
Materiaal | Hout |
Kunstenaar | Harrie |
Uitgever | Harrie |
Gesigneerd | Ja, aan de achterkant |
Jaartal | 2018 |
Herkomst | Nederland |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 21 cm x 47 cm 4 cm |
Ingelijst | Ja |
Conditie | Top conditie |
Bijzonderheden | Gemengd techniek drieluik aquarel Wordt goed verpakt en aangetekend verzonden met track en trace