Titel/ naam | Boslandschap |
Materiaal | Olieverf op doek |
Gesigneerd | Onleesbaar |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | H-50 x B 70 cm. |
Ingelijst | Nee |
Conditie | In goede staat met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Boslandschap in mooie groene en bruine kleuren. Een mooi landschap schilderij voor in een landelijke of Scandinavische interieurstijl. In goede staat met gebruikssporen zie foto's voor duidelijkheid ( zonder lijst) |