- Potloodtekening
- Afdruk, oplage onbekend
- Kunstenaar Joep Janssen
- Gesigneerd en gedateerd 1979
- Achter glas ingelijst
- Afm. H: 30 cm x B: 40 cm
- Conditie: Goed, papier is aan de randen verkleurd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50