- Reproductie
- Litho
- Kunstenaar Han van Meegeren
- ‘Het hertje van Juliana’
- Origineel gemaakt in 1921
- Afm. H: 45,5 cm x B: 31 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50