Klassiek Schilderijtje op Hout Paneel

Classic
  • Klassiek Schilderijtje van een  Dame in Klederdracht
  • Zeer fijn Geschilderd op Hout Paneel
  • Afmetingen : in houten lijst 27 / 22 cm
  • Geschilderd paneel 17 / 12 cm
  • Gesigneerd met P, Larson
  • Periode  : 20e eeuw
  • Conditie : in zeer goede staat
  • Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50

Kavel sluit over:
Huidig bod: 10
Volgende minimumbod € 11

  • Bieder 2771
    €10

    10 december 2018 13:29
  • Bieder 2771
    €6

    10 december 2018 13:29
  • Bieder 2029
    €4

    10 december 2018 13:28
  • Bieder 2771
    €3

    10 december 2018 13:28
  • Bieder 2029
    €1

    7 december 2018 14:18

Bied mee vanaf €1

Bied op uw favoriete kavels en WIN!