- Klassiek Schilderijtje van een Dame in Klederdracht
- Zeer fijn Geschilderd op Hout Paneel
- Afmetingen : in houten lijst 27 / 22 cm
- Geschilderd paneel 17 / 12 cm
- Gesigneerd met P, Larson
- Periode : 20e eeuw
- Conditie : in zeer goede staat
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50