- Heilige Madonna met Kind
- Periode 19e eeuws 1800 /1900
- Handgeschilderd op aardewerk / gips
- Afmetingen : 25 / 13 / 7 cm
- Conditie : gebruikssporen op beschildering
- Verder heel zonder breuk !
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50