- David Barczak
- Zebra abstract
- Glice (print)
- In top conditie
- Design Copyright: The Art group limited, Londen, 2003:
- 'Gliclée is a printing process where millions of ink droplets are “sprayed” on to high-quality paper.
- 'Gliclée prints appear much more realistic than other reproduction prints.'
- Oplage onbekend
- Afgedrukt op zuurvrij glanspapier van hoge kwaliteit (235 gram)
- Ingelijst achter glas in een dik smetteloos wit passe-partout
- In nette dikke zwart houten lijst met vnl. enkele kleine gebruikssporen aan achterzijde
- Afmetingen lijst: 53 x 53 x 5 cm; beeld ca. 30 x 30 cm.
- Bij aankoop meerdere kavels geldt 1x verzendkosten (tot max. 10 kg)
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €0,00
De verzendkosten naar België bedragen €24,95