- Ets
- Marijke Raaijmakers
- Titel: Vol verwachting klopt ons hart
- Gesigneerd en gedateerd 1975
- Nr. 9 van oplage 25
- Afm. H: 38 cm x B: 36 cm
- Conditie: Goed, passe-partout is wat vergeeld
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: