- Stilleven
- Olieverf op doek
- Kunstenaar A. Clement
- Gesigneerd en gedateerd 1986
- Aluminium lijst
- Afm. H: 58,5 cm x B: 48,5 cm
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: