- Potloodtekening
- Man met hond
- Kunstenaar C. van de Zande
- Gesigneerd en gedateerd 1977
- Afm. H: 52,5 cm x B: 39,5 cm
- Conditie: Goed, met gebruikssporen
Het adres waar u het kavel kunt afhalen is: