- Design hanger
- Hans Hansen Denemarken
- Collectors item
- Hanger is van gehamerd zilver (925)
- Datering: midden vorige eeuw
- De staafjes zijn verschillend van lengte
- De hanger is gesigneerd
- Wordt met een haak aan bijvoorbeeld een spang bevestigd
- Afmetingen: lxb = ca. 110x45 mm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50