- 6 zilveren lepeltjes
- Gewicht lepeltjes is 56 gram
- Lepeltjes zijn 11 cm lang
- Formaat kistje 18 x 8 x 4,5 cm
- 1e gehalte zilver 925/1000
- Meesterteken Koninklijke Zilverstad
- Jaarletter K = 1994
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €20,00
Oss, Noord-Brabant, Nederland