- Heren polshorloge
- Verguld
- Leren band
- Quartz
- Met datum aanduiding
- W Geneve
- 2e Helft 20e eeuw
- Conditie werkend met gebruik en ouderdomssporen, scheur in glas
- Totale lengte 21 cm
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50