- Zilveren hanger
- Foto stapelaar
- Gemerkt 925
- Plaats voor 6 foto's in te plakken
- Mooi bewerkt
- Midden 20e eeuw
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50