- Antieke zilveren cakeprikker bloem
- 2de Gehalte zilver 835
- Gemerkt: Gekroonde K, Lopende leeuw, Minervahoofd letter b erin, Vk in de letter G.
- Ter herdenking van de bevrijding 1945/1946.
- Gemaakt door Gerritsen en van Kempen Zeist
- Zeldzaam object
- Lengte: 19 cm
- Gewicht 28 gram
- In de originele doos
- Conditie goed, met gebruikersporen
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50