- Antieke luxe Zeeuwse armband
- Nog ambachtelijk met de hand vervaardigd, heel mooi vakwerk
- Zilveren armband in Oud Hollandse stijl
- Model Zeeuwse knop
- 11 Aaneengeschakelde knopjes á 12 mm per stuk
- Origineel slot
- Gemerkt 835 zilver
- En nog een keurmerk moeilijk te ontcijferen (Zie foto's)
- Lengte 17 cm
- Filligrain bewerkte achterzijde
- Rond de 1900 eeuw
- Gezien de leeftijd in een goede staat
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50