- Zilveren fotolijstje
- Rijkversierd
- Afmetingen : 85 / 65 mm
- Gekeurd met 800 en meestertekens
- Conditie : in zeer goede staat
- Ter info: Dit kavel is van een andere aanbieder
De verzendkosten bedragen €5,00
De verzendkosten naar België bedragen €15,50