- Vergulde hanger
- Met ovale groenkleurige steen
- Gemerkt: Amerik k&l
- Afmeting 3x2 cm
- Gewicht: 4,1 gram
- Conditie: goed
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50