- Engelse zakhorloge, ook wel Snek genoemd
- Harris Stone Leeds
- Engeland
- Wit geëmailleerde wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers
- Forse zilveren kast
- Subdial voor de seconde
- Diverse merktekens, leeuw-anker-1 en het nummer ALD6695L
- Uurwerk en wijzerplaat zijn beide gesigneerd met "H. Stone Leeds"
- Opwinden van dit zakhorloge gaat door middel van een sleutel, deze is aanwezig
- Inclusief vestzak ketting
- Ca. 1900
- Afmeting: horlogekast Ø 5,7 cm
- Conditie: werkend, zakhorloge behoeft een onderhoudsbeurt, postcode ingegraveerd
Dit kavel kan opgehaald of verzonden worden.
De verzendkosten bedragen €8,60
De verzendkosten naar België bedragen €15,50