Object | Zilveren servet ring |
Materiaal | Zilver |
Keurmerk | 835 |
Jaartal | 2e Helft 20e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | 4x6x2,5 |
Gewicht | 40.1 gr |
Conditie | Goed met gebruikssporen |