Object | Dame polshorloge |
Materiaal | Staal |
Merk | Louis Valentin |
Type | Quartz |
Ontwerper | Swiss design |
Jaartal | 21e eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Lengte 16 cm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen |
Bijzonderheden | Batterij moet vervangen worden |