Object | Polshorloge |
Materiaal | Staal |
Merk | Stowa |
Type | Mechanisch uurwerk, met de hand opwinden |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Midden vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= 35 mm (incl. kroon) |
Conditie | Goed, met gebruikssporen (krassen), zonder band, het horloge loopt, |
Bijzonderheden | Met datum aanduiding Foto's maken deel uit van de omschrijving