Object | Polshorloge |
Materiaal | Staal |
Merk | Jehaka |
Type | Mechanisch uurwerk, met de hand op te winden |
Keurmerk | Ja |
Jaartal | Jaren '60 van de vorige eeuw |
Afm in cm (lengte,breedte, hoogte) | Ø= ca. 40 mm |
Conditie | Goed, met gebruikssporen, het horloge loopt |
Bijzonderheden | Voorzien van Zwitserse onderdelen Foto's maken deel uit van de omschrijving |